Oficjalnie: Kolev w Śląsku

Oficjalnie: Kolev w Śląsku
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław, 2x45.info

Bułgar Aleksandyr Kolev zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław.

Nowy nabytek drużyny prowadzonej przez Romualda Szukiełowicza występuje na pozycji napastnika. Ostatnio grał w Botewie Płowdiw - w 32 spotkaniach bułgarskiej ekstraklasy zdobył pięć bramek. 23-latek otrzymał powołanie na mecze eliminacyjne do Euro 2016 z Włochami i Norwegią, lecz nie udało mu się zadebiutować w reprezentacji seniorów. 

Kolev przejdzie w Śląsku obligatoryjne testy medyczne i na początku nadchodzącego tygodnia podpisze kontrakt. Warto dodać, że kilka tygodni temu interesowała się nim Jagiellonia Białystok - wtedy jednak piłkarz był związany umową z Botewem, którą rozwiązał kilka dni temu.

To nie jedyne wzmocnienia, jakie zamierza dokonać drużyna "Wojskowych" przed zamknięciem okna transferowego. Bliski finalizacji jest transfer ukraińskiego obrońcy Ihora Tyszczenki, trwają też rozmowy z kilkoma bramkarzami, m. in. Czechem Lubosem Kamenarem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy