Oficjalnie: Kolew w Sandecji

Oficjalnie: Kolew w Sandecji
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Aleksandyr Kolew został nowym zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz. Podpisał umowę do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o sezon.

24-letni Bułgar występuje na pozycji napastnika. Wiosną był piłkarzem Stali Mielec - w pierwszoligowych rozgrywkach zaliczył 15 występów, zdobywając w nich siedem goli.

Kolew wcześniej grał m. in. w belgijskich Dessel Sport i AS Verbroedering Geel, a także w zespołach w rodzimym kraju w Botewie Płowdiw i Beroje Stara Zagora.

Władze beniaminka Ekstraklasy dokonują też działań w kwestii przedłużenia wygasających kontraktów. Nową umowę z nowosądeckim klubem podpisał dziś Bartłomiej Dudzic - będzie ona obowiązywała przez najbliższy rok. Wcześniej dokonali tego Michał Piter-Bućko i Dawid Szufryn. Z zespołem rozstał się za to Tomasz Zając, przebywający w zespole na zasadzie wypożyczenia z Korony Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy