OFICJALNIE: Komunikat Cardiff w sprawie Sali

OFICJALNIE: Komunikat Cardiff w sprawie Sali
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cardiff City

Cardiff City opublikowało oświadczenie dotyczące Emiliano Sali.

Przypomnijmy, że nowy nabytek beniaminka Premier League znajdował się na pokładzie samolotu, który zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderne. 28-letni argentyński napastnik pożegnał się z kolegami z drużyny Nantes i leciał właśnie do Cardiff. Wszczęte poszukiwania na razie niczego nie przyniosły.

Oto treść komunikatu, który wystosował dyrektor generalny Cardiff, Ken Choo:

„Byliśmy zszokowani, gdy dotarły do nas wiadomości, że samolot zaginął. Spodziewaliśmy się, że Emiliano pojawi się u nas wczoraj wieczorem. Wtorek miał być jego pierwszym dniem z zespołem. Właściciel klubu - Tan Sri Vincent Tan i prezes Mehmet Dalman są strapieni zaistniałą sytuacją.

Pierwszą decyzją, którą dzisiaj podjęliśmy, było odwołanie treningu. Zrobiliśmy to z myślą o drużynie, kadrze zarządzającej, Emiliano i pilocie samolotu. Chcielibyśmy podziękować kibicom i całej piłkarskiej rodzinie za wsparcie okazane w tym trudnym czasie. Wciąż modlimy się o pozytywne wieści”.

Przypomnijmy, że Sala kosztował Cardiff ponad 20 milionów euro, stając się bohaterem największego transferu w dziejach klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy