OFICJALNIE: Komunikat Nantes w sprawie Emiliano Sali. Dziewiątka zastrzeżona!

OFICJALNIE: Komunikat Nantes w sprawie Emiliano Sali. Dziewiątka zastrzeżona!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Nantes FC

Nantes opublikowało oświadczenie w związku z potwierdzeniem śmierci Emiliano Sali w katastrofie lotniczej.

Wczoraj zidentyfikowano ciało Emiliano Sali: https://transfery.info/122221,emiliano-sala-nie-zyje, a ze świata napływają wyrazy współczucia i kondolencje. Komunikat wystosowało też Nantes, z którego 19 stycznia zawodnik przeniósł się do Cardiff City.

„Całe Nantes ogromnie zasmuciło się, gdy dowiedziało się w czwartek o odnalezieniu ciała Emiliano Sali. Ta wiadomość kładzie kres niekończącym się i niemającym podstaw nadziejom. Emiliano na zawsze będzie jedną z legend, które wpisały się we wspaniała historię FC Nantes.

Trudne poranki, koszmarne pobudki, ale niestety rzeczywistość nas dogania. Emi odszedł.

Emiliano Sala, przybyły na brzeg Erdre w lipcu 2015 roku, szybko zdobył serca kibiców Nantes. (...)

W tym dramacie nie zapominamy o pilocie i jego rodzinie. Ufamy władzom, że będą kontynuowały poszukiwania.

Waldemar Kita, prezydent FC Nantes: - Brak mi słów, jestem zdruzgotany tragedią. Emiliano Sala zostawił tu swój ślad, dlatego, podobnie jak uważa wielu kibiców, chcę go uhonorować jeszcze raz, zastrzegając numer 9.

FC Nantes, jego kierownictwo, personel i zawodnicy przekazują rodzinom Emiliano Sali i Davida Ibbotsona kondolencje. Nigdy nie zapomnimy Emiego.

<< C’est un Argentin qui ne lâche rien, Emiliano Sala, Emiliano Sala, Emiliano Sala… >>”.

Przypomnijmy, 21 stycznia Sala wracał do Cardiff po pożegnaniu z kolegami z Nantes. Do katastrofy awionetki doszło nad kanałem La Manche.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy