OFICJALNIE: Komunikat właściciela Cardiff w sprawie Sali

OFICJALNIE: Komunikat właściciela Cardiff w sprawie Sali
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cardiff City

Cardiff City skomentowało najnowsze informacje dotyczące poszukiwań zaginionego samolotu, którym podróżował Emiliano Sala.

Przypomnijmy, że maszyna zniknęła nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney w poniedziałkowy wieczór. W trakcie akcji poszukiwawczej przeczesano obszar 1700 mil kwadratowych. Służby ratownicze nie natknęły się na żaden ślad samolotu i dzisiaj podjęły decyzję o zakończeniu poszukiwań.

„Informacja, która dotarła do nas w poniedziałkowy wieczór, wstrząsnęła wszystkimi w klubie. Z niecierpliwością czekaliśmy na zapewnienie Emiliano kolejnego etapu w jego życiu i karierze.

Osoby, które znały Salę, opisywały go jako dobrodusznego i skromnego młodego mężczyznę, który chce pokazać się Premier League.

Reakcja piłkarskiej społeczności z ostatnich dni jest naprawdę wzruszająca i szczerze dziękujemy wszystkim osobom, które przesyłają nam wyrazy wsparcia.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w akcję poszukiwawczo - ratowniczą. Cały czas modlimy się za Emiliano, Davida Ibbotsona (pilot samolotu - red.) oraz ich rodziny” - napisał właściciel Cardiff, Tan Sri Vincent Tan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy