Oficjalnie: Koniec sezonu dla Funes Moriego
2017-03-30 15:30:07; Aktualizacja: 8 lat temu
Jak poinformował oficjalnie Everton, wszystko wskazuje na to, że Ramiro Funes Mori nie pojawi się już w tym sezonie na murawie.
Klub z Liverpoolu pozostawił cieńnadziei na powrót Argentyńczyka przed końcem rozgrywek, ale jakpodkreślają „The Toffees”, szanse na to są minimalne i26-latek prawdopodobnie ma już z głowy ten sezon.
Wszystko jest pokłosiem wtorkowegomeczu argentyńskiej kadry z Boliwią, w którym podopieczni EdgardoBauzy w fatalnym stylu ulegli niżej notowanemu rywalowi 0:2. FunesMori zszedł z boiska w 36. minucie. Obrońca uszkodził łąkotkę ijak podaje Everton, w przyszłym tygodniu będzie musiał przejśćzabieg chirurgiczny.
Argentyńczyk rozegrał w tym sezonie 23spotkania w Premier League. Zanotował w nich jedną asystę - wlutowym spotkaniu z Bournemouth.
Defensor reprezentuje barwy„The Toffees” od 2015 roku, kiedy to angielski klub zapłacił zaniego niemal 13 milionów euro rodzimemu River Plate. Jego całkowitydotychczasowy bilans to 63 mecze, pięć bramek i trzy asysty.




![Pogoń Szczecin zamyka trybunę dla kibiców [OFICJALNIE]](img/photos/92599/170x113/pogon-szczecin.jpg)


![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/170x113/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/170x113/ishak.jpg)



![Pogoń Szczecin zamyka trybunę dla kibiców [OFICJALNIE]](img/photos/92599/90x60/pogon-szczecin.jpg)


![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/90x60/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/90x60/ishak.jpg)



