Oficjalnie: Konoplanka w Sevilli

Oficjalnie: Konoplanka w Sevilli
Mateusz Ostrowski
Mateusz Ostrowski
Źródło: Sevilla FC

Sevilla potwierdziła pozyskanie Jewhena Konoplanki.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że Ukrainiec przejdzie do innego hiszpańskiego klubu - Atlético. W godzinach wieczornych poinformowano jednak o zwrocie w negocjacjach. Klub z Andaluzji, który niecałe dwa tygodnie temu zrezygnował z dalszych rozmów z zawodnikiem i jego przedstawicielami, ponownie włączył się do gry, bardzo szybko osiągając porozumienie.

Skrzydłowy, o którego zaciekle zabiegał także Tottenham, przeniesie się do triumfatora Ligi Europejskiej na zasadzie wolnego transferu - jego umowa z Dnipro wygasła wraz z końcem czerwca. Choć Sevilla poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony uzgodnieniu warunków umowy z 25-latkiem, szczegóły kontraktu zostaną ujawnione po przejściu testów medycznych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy