Oficjalnie: Konoplanka w Sevilli

Oficjalnie: Konoplanka w Sevilli
Mateusz Ostrowski
Mateusz Ostrowski
Źródło: Sevilla FC

Sevilla potwierdziła pozyskanie Jewhena Konoplanki.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że Ukrainiec przejdzie do innego hiszpańskiego klubu - Atlético. W godzinach wieczornych poinformowano jednak o zwrocie w negocjacjach. Klub z Andaluzji, który niecałe dwa tygodnie temu zrezygnował z dalszych rozmów z zawodnikiem i jego przedstawicielami, ponownie włączył się do gry, bardzo szybko osiągając porozumienie.

Skrzydłowy, o którego zaciekle zabiegał także Tottenham, przeniesie się do triumfatora Ligi Europejskiej na zasadzie wolnego transferu - jego umowa z Dnipro wygasła wraz z końcem czerwca. Choć Sevilla poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony uzgodnieniu warunków umowy z 25-latkiem, szczegóły kontraktu zostaną ujawnione po przejściu testów medycznych.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy