Oficjalnie: Kouyaté w West Hamie

Oficjalnie: Kouyaté w West Hamie fot. Transfery.info
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: West Ham United

Reprezentant Senegalu Cheikhou Kouyaté został nowym piłkarzem West Hamu United.

Piłkarz związał się z londyńskim klubem czteroletnią umową. Kwota transferu nie została jednak ujawniona. To już drugi transfer „Młotów” w letnim oknie transferowym. Wcześniej do klubu z Upton Park przeszedł Mauro Zarate.

- Jestem bardzo szczęśliwy, bo dzisiaj West Ham dał mi szansę gry w Premier League. To wielka przyjemność dołączyć do takiego klubu. To, że jestem tutaj, to zasługa mojego menadżera. Zrobił wszystko, bym mógł dołączyć do West Hamu. To znana drużyna, która pomoże mi się rozwijać. Jako dziecko zawsze marzyłem o grze w Premier League i teraz moje oczekiwanie się spełni – powiedział nowy nabytek West Hamu.

 Kouyaté przybył do Europy w wieku piętnastu lat. Latem 2008 roku trafił do Anderlechtu, szybko stając się kluczowym zawodnikiem zespołu. 24-letni defensywny pomocnik w poprzednim sezonie wystąpił w 28 meczach i zaliczył jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy