OFICJALNIE: Krivets w nowym klubie

OFICJALNIE: Krivets w nowym klubie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dynamo Brześć

Sergei Krivets przenosi się do Dynama Brześć.

Najlepszy okres w swojej karierze pomocnik ma już raczej za sobą. Jego największe sukcesy to mistrzostwo Polski zdobyte z Lechem Poznań oraz sześć triumfów w lidze białoruskiej wspólnie z BATE Borysów.

Od 2014 roku Krivets był związany z FC Metz. We Francji występował przez dwa sezony, skąd na początku sezonu 2016/2017 przeniósł się do Wisły Płock. W ekipie „Nafciarzy” nie błyszczał, ale mimo to zapracował sobie na transfer do walczącej o awans do fazy grupowej Ligi Europy Arki Gdynia.

U progu pobytu pomocnika w Trójmieście duże nadzieje wiązał z nim Leszek Ojrzyński. Krivets ostatecznie przegrał walkę o miejsce w składzie z Matuszem Szwochem. W całym sezonie rozegrał zaledwie 14 meczów, w których strzelił dwa gole i zanotował taką samą liczbę asyst.

Teraz Białorusin zdecydował się na powrót do ojczyzny. 32-latek związał się kontraktem z Dynamem Brześć. Umowa będzie obowiązywać do 31 grudnia 2021 roku. Treningi z nowym zespołem rozpocznie w przyszłym tygodniu. Warto wspomnieć, że prezesem tej ekipy jest słynny Diego Maradona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Legia Warszawa myśli o przyszłości. Sięga po utalentowanego napastnika Legia Warszawa myśli o przyszłości. Sięga po utalentowanego napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy