Oficjalnie: Kruska zawodnikiem FC Brugge

Redakcja
Redakcja
Źródło: BVB.de

Marc Kruska jest kolejnym po Giovannim Federico i Diego Klimowiczu piłkarzem, który w przerwie zimowej pożegnał się z Borussią Dortmund. Wczoraj wieczorem pojawiły się spekulacje, że Niemiec może odejść do FC B(...)

Marc Kruska jest kolejnym po Giovannim Federico i Diego Klimowiczu piłkarzem, który w przerwie zimowej pożegnał się z Borussią Dortmund. Wczoraj wieczorem pojawiły się spekulacje, że Niemiec może odejść do FC Brugge, a dziś jest już to wiadomość oficjalna.

Reprezentantowi Niemiec do lat 21 kontrakt z Borussią kończył się wraz z końcem tegorocznego sezonu. Sytuacja pomocnika w BVB nie wyglądała jednak najlepiej, bowiem większość czasu spędzał w zespole rezerw, co w głównej mierze zadecydowało o jego odejściu.

Kwota transferu nie została oficjalnie podana. Spekuluje się jednak, że waha się ona w granicach 500 - 750 tysięcy euro. Kontrakt zawodnika z Belgami obowiązywać będzie do końca czerwca 2011 roku.
Więcej na temat: Niemcy Belgia