Oficjalnie: Kuczuk za Bilicia w Lokomotiwie

Oficjalnie: Kuczuk za Bilicia w Lokomotiwie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Uefa.com

Lokomotiw Moskwa dokonał zmiany na stanowisku szkoleniowca. Slavena Bilicia zastąpił Leonid Kuczuk.

Decyzja działaczy stołecznego klubu nie jest zaskoczeniem. Lokomotiw zaliczył najgorszy sezon od 1991 roku, zajmując dziewiątą pozycję w tabeli ligowej.
 
Tym samym 44-letni Bilić w Rosji pracował zaledwie rok. Wcześniej pełnił rolę selekcjonera reprezentacji Chorwacji - m.in. na mistrzostwach Europy w 2008 i 2012 roku.
 
Kuczuk ma za sobą bardzo udany sezon w Kubani Krasnodar, z którą zajał czwarte miejsce, gwarantujące Ligę Europy. 53-letni Białorusin ma za sobą też m.in. pracę w Mołdawii, gdzie z Sheriffem Tyraspol sześciokrotnie triumfował w tamtejszej lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy