Oficjalnie: Kuczuk za Bilicia w Lokomotiwie

Oficjalnie: Kuczuk za Bilicia w Lokomotiwie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Uefa.com

Lokomotiw Moskwa dokonał zmiany na stanowisku szkoleniowca. Slavena Bilicia zastąpił Leonid Kuczuk.

Decyzja działaczy stołecznego klubu nie jest zaskoczeniem. Lokomotiw zaliczył najgorszy sezon od 1991 roku, zajmując dziewiątą pozycję w tabeli ligowej.
 
Tym samym 44-letni Bilić w Rosji pracował zaledwie rok. Wcześniej pełnił rolę selekcjonera reprezentacji Chorwacji - m.in. na mistrzostwach Europy w 2008 i 2012 roku.
 
Kuczuk ma za sobą bardzo udany sezon w Kubani Krasnodar, z którą zajał czwarte miejsce, gwarantujące Ligę Europy. 53-letni Białorusin ma za sobą też m.in. pracę w Mołdawii, gdzie z Sheriffem Tyraspol sześciokrotnie triumfował w tamtejszej lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy