Oficjalnie: Kurzawa w PSG

Oficjalnie: Kurzawa w PSG fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: PSG

Layvin Kurzawa podpisał pięcioletni kontrakt z Paris Saint-Germain.

Tym samym faktem stała się transakcja, o której mówiło się od dłuższego czasu. Kwota transakcja nie została ujawniona, jednak do kasy AS Monaco wpłynęło prawdopodobnie około 22 milionów euro.

Zespół z księstwa już znalazł następcę niedoszłego reprezentanta Polski, decydując się na wypożyczenie Fábio Coentrão. Z kolei Kurzawa w Paryżu zastąpi Lucasa Digne, który zdecydował się zasilić Romę.

Kurzawa to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych bocznych defensorów na świecie. Znakomicie czuje się w ofensywie, czego dowodem są statystyki z trwającego sezonu. W czterech spotkaniach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zdobył trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy