OFICJALNIE: Kuświk wraca do Ekstraklasy
2019-02-01 11:22:57; Aktualizacja: 6 lat temu
Grzegorz Kuświk ponownie zagości na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej, gdyż jego pozyskanie potwierdziła Wisła Płock.
Napastnik podpisał z nowym klubem umowę do 30 czerwca 2020 roku.
31-letni atakujący ostatnio występował w pierwszej lidze w barwach Stali Mielec, do której trafił latem minionego roku. Udało mu się strzelić cztery bramki i zaliczyć jedną asystę na zapleczu Ekstraklasy, do tego dorzucił gola w Pucharze Polski.
Kuświk ma jednak duże doświadczenie w Ekstraklasie, bo grał wcześniej w GKS-ie Bełchatów, Ruchu Chorzów i Lechii Gdańsk. Jego łączny bilans na najwyższym szczeblu to 52 bramki i 14 asyst w 210 meczach.
Wisła rozgrywki ligowe wznowi 10 lutego domowym meczem z Legią Warszawa.






![„Nie ma na to naszej zgody”. Komunikat PZPN-u do kibiców reprezentacji Polski [OFICJALNIE]](img/photos/108940/170x113/stadion-narodowy.jpg)

![Powtórka z rozrywki. Polska na remis z Holandią [WIDEO]](img/photos/112640/170x113/jakub-kaminski.jpg)





![„Nie ma na to naszej zgody”. Komunikat PZPN-u do kibiców reprezentacji Polski [OFICJALNIE]](img/photos/108940/90x60/stadion-narodowy.jpg)

![Powtórka z rozrywki. Polska na remis z Holandią [WIDEO]](img/photos/112640/90x60/jakub-kaminski.jpg)






