Oficjalnie: Kwiecień podpisał kontrakt z Koroną

Oficjalnie: Kwiecień podpisał kontrakt z Koroną
Redakcja
Redakcja
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce podpisała kontrakt z młodym Bartoszem Kwietniem, który do tej pory był obecny w klubie na zasadzie wypożyczenia.

Umowa została podpisana na okres 2 lat, z możliwością przedłużenia jej o kolejny rok. 19-latek trafił do zespołu przed rundą wiosenną i od tego czasu zdążył wystąpić w  3 spotkaniach pierwszej drużyny. Więcej, bo 5 meczów zaliczył w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, zdobywając przy tym 1 bramkę.

Swoją piłkarską karierę Kwiecień rozpoczynał w oddalonych zaledwie 50 kilometrów Starachowicach. W tamtejszej Juvencie trenował od 2002 roku i w kolejnych latach przechodził przez kolejne etapy szkolenia, aż trafił do seniorskiej drużyny, w której spędził niecałe 3 lata, występując na pozycji środkowego pomocnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy