Oficjalnie: Lacina Traoré w CSKA Moskwa

Oficjalnie: Lacina Traoré w CSKA Moskwa
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: AS Monaco

Lacina Traoré został nowym zawodnikiem CSKA Moskwa.

25-latek przechodzi na wypożyczenie do mistrza Rosji z AS Monaco. W klubie z Księstwa napastnik jest obecny od momentu transferu z Anży Machaczkała w styczniu 2014 roku za około 14 milionów dolarów. Dotąd zagrał dla drużyny ze Stade Louis II w 24 meczach, w których strzelił cztery gole. Rundę wiosenną sezonu 13/14 spędził na wypożyczeniu w Evertonie.

W oficjalnym komunikacie nie zostało podane, czy CSKA zapewniło sobie prawo wykupu zawodnika. Jego kontrakt z Monaco wygasa dopiero w 2017 roku.

Dla Traoré będzie to już trzecie podejście do rosyjskiej ligi. Oprócz Anży, wcześniej występował jeszcze w Kubaniu Krasnodar. W reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej póki co ma na swoim koncie cztery gole w ośmiu meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy