OFICJALNIE: LaLiga od nowego sezonu nie tylko w Eleven Sports!

2018-04-16 15:50:11; Aktualizacja: 6 lat temu
OFICJALNIE: LaLiga od nowego sezonu nie tylko w Eleven Sports! Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Canal+

Widzowie Canal+ od nowego sezonu ponownie będą mogli oglądać spotkania LaLiga.

Canal+ pokazywał mecze hiszpańskiej ekstraklasy przez wielesezonów. W 2015 roku utracił jednak prawa na rzecz Eleven Sports,które z przytupem pojawiło się na rynku. W sezonie 2018/2019 m.in.Barcelona i Real Madryt wrócą jednak do C+.

„Canal+ oraz Eleven Sports pozyskały prawa telewizyjne do LaLiga Santander,hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, na lata 2018-2021 naterytorium Polski. Platforma nc+ będzie jedyną platformąsatelitarną umożliwiającą zobaczenie wszystkich meczów LaLigaSantander w najbliższych trzech sezonach.

Począwszy odsierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejceligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. Canal+ i Eleven Sports  będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdąkolejkę” - czytamy w komunikacie nc+.

Dodano w nim, żewyjątek stanowią spotkania między Barceloną a Realem Madryt, zktórych transmisje pojawiać się będą równolegle w obutelewizjach.

- Bardzo się cieszymy, że mecze hiszpańskiejekstraklasy ponownie zagoszczą w CANAL+. To bardzo dobra wiadomośćdla wszystkich kibiców w Polsce. LaLiga Santander to kwintesencjafutbolu - słynne kluby, wyjątkowi zawodnicy, niezwykła rywalizacjai wielka pasja - przyznał prezeszarządu nc+, Manuel Rougeron.

Więcej na ten temat: Hiszpania Oficjalnie Telewizja