Oficjalnie: Laudrup w Katarze

Oficjalnie: Laudrup w Katarze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lekhwiya SC, Transfery.info

Lekhwiya SC poinformowała, że nowym trenerem klubu został Michael Laudrup.

50-letni menadżer zastąpił na tym stanowisku innego słynnego szkoleniowca - Ericka Geretsa, który sięgnął z zespołem po mistrzostwo Kataru. Szczegóły umowy zostaną ujawnione po oficjalnej prezentacji legendy duńskiej piłki, która ma nastąpić w ciągu najbliższych dni.

Laudrup przez ostatnie miesiące przebywał na bezrobociu, po tym jak w lutym bieżącego roku zwolniono go z Swansea City. Były piłkarz Barcelony i Realu marzył o ofercie z wielkiego klubu, jednak czas zweryfikował jego plany. 

Co ciekawe, Duńczyk poinformował, że praca w Katarze może być ostatnią w jego karierze trenerskiej, bowiem zastanawia się nad nową rolą. Nie zdradził jednak, o co chodzi, zaznaczając, że to nic pewnego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy