Oficjalnie: Lee McCulloch 2015
2012-10-31 18:08:54; Aktualizacja: 13 lat temu
Kapitan zespołu Rangers F.C. Lee McCulloch podpisał nową umowę, która wygaśnie na koniec 2015 roku.
34-letni zawodnik odnotowuje świetny sezon, jak do tej pory strzelił już 14 bramek w 16 meczach drużyny. Dlatego włodarze klubu nie zwlekali z podpisaniem nowej umowy. Również jego doświadczenie jest bardzo potrzebne dla tak młodej drużyny, która jest budowana prawie od podstaw.
McCulloch gra w Rangers od 2007 roku, po transferze z Wigan Athletic. Piłkarz w swojej karierze występował na wielu pozycjach m.in. jak środkowy obrońca oraz boczny pomocnik, obecnie gra jako środkowy napastnik. Na swoim koncie ma również 18 występów w pierwszej reprezentacji Szkocji.
Głównym celem klubu z Glasgow jest jak najszybszy powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, i w tym ma pomóc Lee McCulloch. Obecnie Rangers wspólnie z Elgin City zajmują pierwsze miejsce w Scottish Third Division.





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




