Oficjalnie: Leonardo opuści Milan

Oficjalnie: Leonardo opuści Milan
Redakcja
Redakcja
Źródło: AC Milan

Na oficjalnej konferencji prasowej przed spotkaniem z Juventusem, szkoleniowiec Milanu Leonardo poinformował kibiców oraz zgromadzonych dziennikarzy, że będzie to jego ostatnie spotkanie w roli trenera zespołu.(...)

Na oficjalnej konferencji prasowej przed spotkaniem z Juventusem, szkoleniowiec Milanu Leonardo poinformował kibiców oraz zgromadzonych dziennikarzy, że będzie to jego ostatnie spotkanie w roli trenera zespołu.

Wice-prezydent klubu Adriano Galliani potwierdził, że kontrakt z Leonardo został rozwiązany za porozumieniem stron i przestanie obowiązywać po zakończeniu sezonu, czyli po spotkaniu z Juventusem.

Przemawiając na konferencji, Leonardo podziękował Milanowi ze szansę, jaką dostał od kierownictwa klubu oraz przyznał, że w najbliższym czasie nie podejmie żadnej pracy menadżerskiej i skoncentruje się na spędzaniu czasu ze swoją rodziną.

Głównym powodem zwolnienia Leonardo, były jego złe stosunki z właścicielem „Rossonerich” Silvio Berlusconim, który wielokrotnie krytykował wybór składu Leonardo na poszczególne spotkania oraz nazywał Brazylijczyka „upartym”.

Jak na razie nie wiadomo, kto będzie nowym trenerem Milanu, jednak eksperci przewidują, że może to być ktoś z wewnątrz klubu, jak dotychczasowy asystent Leonardo – Mauro Tassotti lub trener drużyny młodzieżowej Fillippo Galli.

Co do przyszłości samego Leonardo, media spekulują, że może on otrzymać propozycję prowadzenia narodowej reprezentacji Brazylii po nadchodzących Mistrzostwach Świata w RPA.
Więcej na temat: Oficjalnie Włochy Brazylia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy