Oficjalnie: Lewczuk w Zawiszy

Oficjalnie: Lewczuk w Zawiszy
Redakcja
Redakcja
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Jak podaje oficjalna strona bydgoskiego klubu, Zawisza pozyskała obrońcę Ruchu Chorzów, Igora Lewczuka.

28-letni zawodnik związał się dziś z Zawiszą 2-letnim kontraktem. Lewczuk może występować zarówno na prawej, jak i na lewej stronie linii defensywy.
 
Defensor piłkarskiego rzemiosła uczył się w Hetmanie Białystok. Wraz ze Zniczem Pruszków awansował do II ligi. Grając w Jagielonii Białystok wywalczył z nią w sezonie 2009/2010 Puchar Polski. Rundę wiosenną sezonu 2010/2011 spędził na wypożyczeniu w Piaście Gliwice. W swoim ostatnim klubie - Ruchu Chorzów zdołał wywalczyć wicemistrzostwo Polski (2011/2012) oraz był finalistą Pucharu Polski.
 
Do tej pory na boiskach Ekstraklasy wystąpił w 87 spotkaniach, strzelając przy tym 2 bramki.
 
Transfer Igora Lewczuka to już trzeci potwierdzony w tym okienku zakup przez Zawiszę. Przypomnijmy, że zespół z Bydgoszczy zasilili już Piotr Kuklis oraz Sebastian Dudek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy