Oficjalnie: Lionel Zouma wybrał reprezentację!

Oficjalnie: Lionel Zouma wybrał reprezentację! fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Republika Środkowoafrykańska

Republika Środkowoafrykańska to reprezentacja, w której barwach zagra Lionel Zouma.

22-letni starszy brat Kurta również jest stoperem. Teraz postanowił jednak, że w przeciwieństwie do krewnego nie będzie występował dla seniorskiej kadry Francji, choć zaliczył dla niej mecze na poziomie juniorskim.

Zamiast tego defensor Sochaux zdecydował się pomóc ojczyźnie swoich rodziców w eliminacjach do przyszłorocznego Pucharu Narodów Afryki. Decyzja zapadła po konsultacji z innymi zawodnikami oraz trenerem Hervé Loungoundjim. 

Potencjalna data debiutu starszego z braci Zouma to 5 czerwca i mecz z Angolą. Wszystko zależy teraz od działań FIFA i tego, jak szybko władze zaakceptują zmianę reprezentacji. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy