OFICJALNIE: Lista transferowa Chojniczanki. Rewolucja!

OFICJALNIE: Lista transferowa Chojniczanki. Rewolucja!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice opublikowała listę zawodników, którym dała wolną rękę w poszukiwaniu nowych zespołów.

Kilkadziesiąt godzin temu nowym dyrektorem sportowym pierwszoligowca został Rafał Żurowski. - Chcę, abyśmy więcej czerpali z regionu. Przynajmniej obecnie jesteśmy tu najlepszą drużyną i trzeba z tego korzystać, aby nie tylko ten stan utrwalić, ale też pójść do przodu. Awans? Tak, ale poprzez stabilny rozwój i racjonalne działania - powiedział tuż po mianowaniu na stanowisko.

Dzisiaj klub z Chojnic poinformował z kolei, że nowych drużyn może szukać sobie aż siedmiu zawodników. Każdy z nich w przeszłości występował w Ekstraklasie. Są to:

- Deleu;
- Hubert Wołąkiewicz;
- Sergiej Pyłypczuk;
- Wojciech Trochim;
- Tomasz Foszmańczyk;
- Piotr Grzelczak;
- Emil Drozdowicz

Biorąc pod uwagę pierwszoligowe rozgrywki, z powyższej siódemki najwięcej występów w tym sezonie zanotował 33-letni Wołąkiewicz, który wybiegał na murawę 20 razy. Foszmańczyk i Trochim rozegrali po 17, a Drozdowicz - 16 meczów.

Chojniczanka podała również, że skrócone zostanie wypożyczenie Karola Gardzielewicza z Miedzi Legnica.

Ekipa z Chojnic, która zakończyła poprzedni sezon na trzecim miejscu w tabeli I ligi i była o krok od awansu do Ekstraklasy, aktualnie plasuje się w niej na ósmej lokacie. Drużyna prowadzona przez Macieja Bartoszka po 21 kolejkach ma na koncie 29 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy