OFICJALNIE: Lista transferowa Chrobrego

OFICJALNIE: Lista transferowa Chrobrego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów opublikował listę zawodników, którym dał wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn.

Rywalizujący w I lidze klub poinformował, że na liście transferowej znaleźli się Jarosław Ratajczak, Łukasz Zejdler oraz Marek Wasiluk. Drużynę opuści też wypożyczony z Arki Gdynia Jakub Bach.

- Nie jest to jednoznaczne z tym, że na pewno ich u nas nie będzie, bo wszyscy mają ważne kontrakty i zależne jest to od tego, czy znajdą nowego pracodawcę. Uznaliśmy jednak, że nie będą funkcjonować w zespole - powiedział o pierwszej trójce trener Chrobrego, Grzegorz Niciński.

W pierwszej części sezonu Ratajczak rozegrał 18 meczów ligowych w koszulce drużyny z Głogowa. Znani z ekstraklasowy boisk Wasiluk oraz Zejdler - odpowiednio 15 i 16.

To nie wszystko. Chrobry potwierdził bowiem, że klubowe barwy zamierza zmienić Serhij Napołow. Kontrakt 22-letniego ukraińskiego skrzydłowego wygasa wraz z końcem 2018 roku i chce on trafić do Ekstraklasy. Pomóc w tym ma niezła w jego wykonaniu runda (osiem asyst w 22 występach).

Chrobry zajmuje w tym momencie czternaste miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy