Oficjalnie: Livaja w Rubinie

Oficjalnie: Livaja w Rubinie fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Rubin

Reprezentant chorwackiej młodzieżówki Marko Livaja podpisał pięcioletni kontrakt z Rubinem Kazań.

Livaja  ostatni sezon spędził we włoskiem klubie Atalanta Bergamo, lecz połowę praw do jego karty posiadał również Inter Mediolan. W barwach tych dwóch klubów oraz AC Cesena rozegrał w ciągu ostatnich trzech sezonów 50 meczów, strzelając w nich 10 bramek.
 
Swoje przejście do dziewiątego zespołu rosyjskiej Priemier Ligi Marko Livaja skomentował na oficjalnej stronie Rubina Kazań: - Kiedy mój agent powiedział mi, że przejdę do Rubina Kazań, poczułem silne emocje. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że taki sławny klub jak Rubin wybrał mnie. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł rozegrać swój pierwszy mecz w nowym zespole.
 
Następnie podziękował swoim fanom w Interze i Atalancie za dotychczasowe  wsparcie i zapewnił, że teraz chce zdobyć serca kibiców Rubina.

Autor: Maks Dyluś

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy