Oficjalnie: Lugano w Cerro Porteño

Oficjalnie: Lugano w Cerro Porteño
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Cerro Porteño

Diego Lugano zagra w Cerro Porteño.

34-latek opuszcza Europę po dziewięciu latach. Doświadczony Urugwajczyk postanowił przenieść się do Paragwaju, by zapewnić sobie regularne występy. Na podobny ruch zdecydował się pół roku temu, przechodząc do szwedzkiego Häcken. Wówczas obrońca walczył o miejsce w składzie na zakończone niedawno Copa America.

Długość kontraktu Lugano nie jest znana, aczkolwiek jego transfer określono największym wzmocnieniem w historii klubu. Wychowanek Nacionalu najlepsze lata swojej kariery spędził w Fenerbahçe SK.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy