OFICJALNIE: Luis Díaz w Porto

OFICJALNIE: Luis Díaz w Porto
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Porto

FC Porto poinformowało o pozyskaniu Luisa Díaza.

Władze wicemistrza Portugalii szukały wzmocnień na skrzydłach. Od dłuższego czasu przyglądano się sytuacji Luisa Díaza, którego ostatecznie pozyskano.

22-latek przeprowadza się do Porto z drużyny Junior FC na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Jego poprzedni klub zarobił na tym transferze osiem i pół miliona euro.

- To niesamowite uczucie być częścią tak wielkiej społeczności. Jestem niezmiernie uradowany, że dołączyłem do tej ekipy. Zawsze marzyłem, by wzmocnić zespół z tak ogromnymi sukcesami i w końcu dopiąłem swego. Teraz czas realizować kolejne cele — mówi Kolumbijczyk.

Pomimo młodego wieku skrzydłowy może pochwalić się sporymi sukcesami. W swoim dorobku ma bowiem dwa mistrzostwa kraju.

W obecnym sezonie zdążył rozegrać z kolei 12 ligowych spotkań. W tym czasie zdobył dwa gole i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy