Oficjalnie: Łukasz Szukała w FC Steaua Bukareszt

Oficjalnie: Łukasz Szukała w FC Steaua Bukareszt fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Steaua Bukareszt

Środkowy obrońca, Łukasz Szukała, przeszedł do Steauy Bukareszt. W nowym klubie będzie grać z numerem 4.

Łukasz Szukała urodził się w Gdańsku w dniu 24 maja 1984 roku. W wieku 6 lat wyemigrował z rodziną do Niemiec i rozpoczął treningi w TuS Fortuna Saarburg.

Do Bukaresztu, 28-latek, przeniósł się z drużyny Petrolul Ploiesti. Do Rumunii trafił w 2010 roku z Alemanii Achen, kiedy kupił go Gloria Bistrica. Grał również  w takich zespołach, jak: FC Metz i TSV 1860 Monachium i U.Cluj.
 
- Miałem zaszczyt otrzymać propozycję ze Steauy, to największy klub w Rumunii i normalnym jest, że każdy gracz w lidze chce do niego trafić. Jestem bardzo zadowolony z tego transferu i chcę tu zrobić dobrą robotę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy