OFICJALNIE: Łukasz Trałka w Warcie Poznań!

OFICJALNIE: Łukasz Trałka w Warcie Poznań! fot. Aleksandra Sieczka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Warta Poznań

Łukasz Trałka będzie występował w Warcie Poznań.

35-letni defensywny pomocnik trenował z pierwszoligowcem od kilku tygodni. Media podawały, że czeka on jeszcze na inne propozycje, ale niewykluczone, że koniec końców podpisze umowę z Wartą. Dzisiaj stało się to faktem. Trałka parafował kontrakt ważny do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

- W tym oknie transferowym myślałem o wyjeździe za granicę, ale od początku zakładałem, że musiałaby to być propozycja na tyle dobra, żebym zdecydował się zostawić rodzinę na rok i wyjechać. Pojawiały się oferty, ale to nie było to, czego oczekiwałem. Miałem też kilka ofert z klubów Ekstraklasy, I i II ligi. Kiedy pojawiła się propozycja z Warty, uznałem, że to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. Będę mógł jeszcze pograć w piłkę, a jednocześnie zostać z rodziną - przyznał były kapitan Lecha Poznań.


Trałka był zawodnikiem „Kolejorza” przez siedem lat. W tym czasie rozegrał w jego barwach 274 spotkania, sięgając z poznańską drużyną mistrzostwo i dwa Superpuchary Polski.

Wcześniej piłkarz był związany m.in. z Pogonią Szczecin, Lechią Gdańsk i Polonią Warszawa. Jego bilans w Ekstraklasie to 371 występów, 24 bramki i 20 asyst.

Z Wartą Trałka będzie rywalizował w I lidze. Po trzech kolejkach poznaniacy mają na koncie sześć punktów.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy