Oficjalnie: Maciej Korzym 2016

Oficjalnie: Maciej Korzym 2016
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Maciej Korzym podpisał nową umowę z Koroną Kielce, która wiąże go z klubem z województwa świętokrzyskiego do czerwca 2016.

Popularnemu "Korzeniowi" obecny kontrakt z drużyną z Kielc kończył się po zakończeniu obecnego sezonu. Na szczęście dla kibiców "Złocisto-Krwistych" zarząd nakłonił swojego czołowego napastnika do podpisania nowej.

Wychowanek Sandecji Nowy Sącz w barwach Korony rozegrał do tej pory 65 oficjalnych spotkań i strzelił 11 bramek. W rundzie jesiennej był wyróżniającą się postacią w zespole Leszka Ojrzyńskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy