OFICJALNIE: Maciej Koziara w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Maciej Koziara w Miedzi Legnica fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica potwierdziła angaż Macieja Koziary z Gryfa Wejherowo.

Pomimo spadku do I ligi „Miedzianka” się nie załamuje i w szybkim tempie chce wrócić na najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce. Pomóc w tym ma 22-letni środkowy pomocnik, który w zakończonym sezonie był jednym z wyróżniających się graczy w II lidze. W barwach Gryfa Wejherowo rozegrał w sumie 30 spotkań, w których strzelił 11 goli i zanotował siedem asyst.

Dobra forma Macieja Koziary nie przeszła uwadze spadkowicza z Ekstraklasy, który podpisał z nim kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

W oficjalnym komunikacie ekipa z województwa dolnośląskiego wyróżniła u byłego piłkarza Arki Gdynia przede wszystkim jego nieprawdopodobny ciąg na bramkę oraz umiejętność wykonywania stałych fragmentów gry.

Dla Miedzi to pierwsze wzmocnienie przed nowym sezonem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy