OFICJALNIE: Maciej Twarowski w Olimpii Grudziądz

OFICJALNIE: Maciej Twarowski w Olimpii Grudziądz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz poinformowała o pozyskaniu Macieja Twarowskiego.

Drużyna prowadzona przez Mariusza Pawlaka zaczęła rozgrywki od dwóch zwycięstw. Dopiero w trzeciej kolejce znalazł swojego pogromcę w postaci Chojniczanki Chojnice. Przed tym spotkaniem do zespołu dołączył nowy zawodnik.

Z Jagiellonii Białystok do Grudziądza przeprowadza się Maciej Twarowski. Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu czasowego wspomnianego piłkarza. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Napastnik ma za sobą trzy występy na boiskach Ekstraklasy. W poprzednim sezonie grywał jednak głównie w Centralnej Lidze Juniorów. Tam w 23 meczach strzelił dziewięć goli. Ponadto zanotował trzy asysty.

Twarowski będzie mógł zadebiutować w kolejny piątek. Wówczas to Olimpia zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy