OFICJALNIE: Maciej Twarowski w Olimpii Grudziądz

OFICJALNIE: Maciej Twarowski w Olimpii Grudziądz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz poinformowała o pozyskaniu Macieja Twarowskiego.

Drużyna prowadzona przez Mariusza Pawlaka zaczęła rozgrywki od dwóch zwycięstw. Dopiero w trzeciej kolejce znalazł swojego pogromcę w postaci Chojniczanki Chojnice. Przed tym spotkaniem do zespołu dołączył nowy zawodnik.

Z Jagiellonii Białystok do Grudziądza przeprowadza się Maciej Twarowski. Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu czasowego wspomnianego piłkarza. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Napastnik ma za sobą trzy występy na boiskach Ekstraklasy. W poprzednim sezonie grywał jednak głównie w Centralnej Lidze Juniorów. Tam w 23 meczach strzelił dziewięć goli. Ponadto zanotował trzy asysty.

Twarowski będzie mógł zadebiutować w kolejny piątek. Wówczas to Olimpia zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy