Oficjalnie: Majewskij w Anży

Oficjalnie: Majewskij w Anży
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Anży Machaczkała

Iwan Majewskij zagra w Anży Machaczkała.

Były pomocnik Zawiszy Bydgoszcz związał się z beniaminkiem rosyjskiej ekstraklasy 3-letnim kontraktem. Białorusin 30 czerwca rozpoczął testy medyczne w nowym klubie. Przebiegły one pomyślnie wobec czego doszło do sfinalizowania umowy.

27-letni Majewskij trafił do Zawiszy pół roku temu. W Bydgoszczy prezentował na tyle wysoką formę, że trafił do reprezentacji. W polskiej ekstraklasie wystąpił w sumie w 18 meczach i zdobył jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy