Oficjalnie: Malouda w Trabzonsporze

Oficjalnie: Malouda w Trabzonsporze
Redakcja
Redakcja
Źródło: Trabzonspor AŞ

Trabzonspor AŞ poinformował na oficjalnej stronie internetowej o pozyskaniu francuskiego pomocnika Florenta Maloudy.

Zawodnik, który przyleciał do Trabzonu prywatnym samolotem wynajętym przez klub, został przyjęty z dużym entuzjazmem przez sympatyków "Bordowo-Niebieskich". Wokół obiektów klubowych zgromadził się spory tłum, aby zobaczyć nowego zawodnika.

Po przylocie Malouda spotkał się z prezydentem Abrahamem Haciosmanoglu i mimo późnych godzin nocnych, zażądał możliwości zobaczenia infrastruktury wokół stadionu Hüseyin Avni Aker Stadyumu. Francuz, który jutro ma przejść badania medyczne, powiedział, że jest szczęśliwy że będzie mógł występować w Trabzonie.

Reprezentant Francji spędził ostatnie 12 miesięcy z dala od profesjonalnej piłki, gdyż Chelsea odsunęła go od pierwszego składu w ostatnim roku ważności jego kontraktu. Klub z Londynu nie zgodził się na przedwczesne opuszczenie Stamford Bridge przez Maloudę, przez co musiał on poczekać aż do wygaśnięcia jego umowy, aby móc znaleźć zespół, w którym będzie mógł regularnie występować.

Pozyskaniem Maloudy zainteresowane było wiele klubów, na czele z Napoli, Marsylią i Olympiakosem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy