Oficjalnie: Marchena w Kerala Blasters

Oficjalnie: Marchena w Kerala Blasters
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Kerala Blasters

Carlos Marchena będzie kontynuował swoją karierę w Indiach.

Hiszpan podpisał kontrakt z Kerala Blasters występującym w lokalnej Hero Indian Super League. Zawodnik, który pomógł swojej reprezentacji zdobyć Mistrzostwo Świata w 2010 roku, otrzymał liczne oferty, jednak po roku samodzielnych treningów zdecydował się zaakceptować egzotyczną propozycję. 

Marchena, który w swojej karierze grał w barwach takich klubów jak Sevilla, Benfica, Valencia czy Villarreal, ostatni profesjonalny występ zaliczył w Deportivo la Coruña. Pierwszy sezon w barwach klubu zakończył się spadkiem z Primera División, jednak 35-letni dziś zawodnik postanowił kontynuować pracę w "Depor", pomimo wielu lukratywnych ofert. Zespół z nim w składzie już rok później wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Po tej przygodzie Marchena zdecydował się odpocząć rok od piłki. Dzięki pomocy swojego byłego menedżera, obrońca trenował z Recreativo Huelva. Tego lata postanowił, że kolejnym, zapewne już ostatnim, etapem jego kariery będą Indie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy