Oficjalnie: Marcin Kamiński w Niemczech!

Oficjalnie: Marcin Kamiński w Niemczech!
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: Stuttgart

Marcin Kamiński dołączył do VfB Stuttgart.

O transferze poinformował klub za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej. 24-latek przechodzi z Lecha Poznań.

Ekipa z zaplecza Bundesligi pozyskała Polaka za darmo, bowiem w tym roku wygasał jego kontrakt z drużyną, która w zeszłym sezonie zajęła szóstą pozycję w Ekstraklasie. Podpisał trzyletnią umowę.

"Doceniamy zaangażowanie Marcina. Ma wielki potencjał i chce zrobić kolejny krok w swojej karierze w VfB. Posiada dużą motywację i naszym zdaniem szybko odnajdzie się w Niemczech - powiedział trener, Jos Luhukay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy