OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa

OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa potwierdziła odejście z klubu Marka Saganowskiego.

O zbliżającym się rozstaniu Saganowskiego z Legią informowało już wcześniej TVP Sport. Dzisiaj zostało to potwierdzone przez warszawski klub.

42-latek był zawodnikiem Legii między 2002 a 2005 oraz 2012 a 2016 rokiem. Jako piłkarz ze stołecznym klubem zdobył trzy mistrzostwa i trzy Puchary Polski. Karierę szkoleniową rozpoczął zaraz po zawieszeniu butów na kołku. Początkowo Saganowski był asystentem trenera drugiej drużyny Legii. Następnie prowadził zespół do lat 19. W kwietniu zeszłego roku został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszej ekipy, będąc asystentem Aleksandara Vukovicia.

Kontrakt Saganowskiego został rozwiązany za porozumieniem stron. Jak poinformowała Legia: „Klub proponował szkoleniowcowi możliwość dalszego zatrudnienia i rozwoju w jego strukturach”.

Kilka dni temu Piotr Kamieniecki informował, że w niedalekiej przyszłości Saganowski może objąć rywalizujący w II lidze Motor Lublin. Na razie jego trenerem cały czas jest jednak Mirosław Hajdo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy