Oficjalnie: Marin w Fiorentinie

Oficjalnie: Marin w Fiorentinie
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Fiorentina

Marko Marin, dotychczas piłkarz Chelsea, zbliżający się sezon spędzi w Fiorentinie.

Niemiec trafia do "Violi" w ramach wypożyczenia. Włoski klub będzie mógł jednak po sezonie skorzystać z prawa kupna permanentnego.

25-latek przybył na Stamford Bridge w 2012 roku z Werderu Brema. Pomocnik nie wywalczył sobie miejsca w podstawowej jedenastce "The Blues" i ani przez moment nie był ważnym ogniwem zespołu. W sumie w trykocie zespołu z zachodniego Londynu wystąpił jedynie sześć razy.

Minioną kampanię spędził w hiszpańskiej Sevilli. Zespół z Andaluzji okazał się dobrym wyborem, bowiem Niemiec regularnie grał i przyczynił się do sukcesów na froncie Ligi Europy. Kontuzja jednak sprawiła spore obniżenie formy i piłkarz na koniec sezonu najczęściej wchodził z ławki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy