Oficjalnie: Mariño w Levante
2015-08-31 23:16:25; Aktualizacja: 10 lat temu
Diego Mariño został nowym zawodnikiem Levante.
25-latek na Ciudad de Valencia występował już w ostatnim sezonie, kiedy to był wypożyczony do walenckiego klubu z Realu Valladolid. Teraz przeszedł na zasadzie transferu definitywnego i podpisał z "Żabami" trzyletni kontrakt.
To o tyle ciekawe, iż wcześniej Levante ogłosiło, iż rozstaje się z bramkarzem, a zamiast niego sprowadzono Rubéna Martíneza.
Mariño w przeszłości był młodzieżowym reprezentantem Hiszpanii. Z drużyną U-21 wystąpił nawet na Mistrzostwach Europy.


![Radomiak Radom - Górnik Zabrze: Składy na mecz Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/94438/170x113/radomiak-radom-gornik-zabrze.jpg)


![Kibice Widzewa Łódź z klarownym przekazem do piłkarzy [FOTO]](img/photos/112968/170x113/widzew-lodz.jpg)




![Radomiak Radom - Górnik Zabrze: Składy na mecz Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/94438/90x60/radomiak-radom-gornik-zabrze.jpg)


![Kibice Widzewa Łódź z klarownym przekazem do piłkarzy [FOTO]](img/photos/112968/90x60/widzew-lodz.jpg)






