Oficjalnie: Mario Gómez zostaje w Wolfsburgu!

Oficjalnie: Mario Gómez zostaje w Wolfsburgu!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolfsburg

Wyjaśniła się przyszłość Mario Gómeza.

31-latek od pewnego czasu był mocno łączony z odejściem z Wolfsburga. W zakończonym sezonie doświadczony napastnik strzelił 16 goli w Bundeslidze. Nie pomogły one jednak Wolfsburgowi w zajęciu wysokiego miejsca w tabeli Bundesligi. „Wilki” musiały bowiem walczyć o utrzymanie w barażach, które ostatecznie zakończyły się dla nich szczęśliwie.


- W ostatnich dniach parokrotnie siadaliśmy do rozmów z działaczami klubu. Omawialiśmy w ich trakcie obecną sytuację. Mimo bardzo trudnego sezonu, w którym nie udało się nam osiągnąć wyznaczonych celów, wciąż mam jednak zaufanie do drużyny, całego klubu oraz kibiców.

- Z pełnym przekonaniem postanowiłem więc być częścią tego zespołu w kolejnym sezonie - powiedział napastnik.


70-krotny reprezentant Niemiec występuje w Wolfsburgu od lata zeszłego roku, kiedy to przeniósł się do niego z Fiorentiny. Ostatnio spekulowało się m.in. o jego powrocie do Bayernu, choć sam Gómez już wcześniej wykluczał raczej taki ruch.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy