OFICJALNIE: Mario Lemina w Galatasaray

OFICJALNIE: Mario Lemina w Galatasaray fot. Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Galatasaray SK

Galatasaray SK i Southampton FC doszły do porozumienia w kwestii przenosin Mario Leminy.

26-letni defensywny pomocnik do niedawna łączony był m.in. z AS Monaco czy Realem Betis, lecz oba te kluby ostatecznie nie zdołał dojść do porozumienia z Southampton. Takich problemów nie miało Galatasaray, które sfinalizowało wypożyczenie do końca bieżącego sezonu, a także posiadło opcję transferu definitywnego.

Pierwotnie na konto „Świętych” powędrował milion euro, jednak w przypadku skorzystania z możliwości wykupu, Anglicy otrzymają kolejne 16 milionów euro. Gabończyk w Stambule zarobi 2,05 miliona euro.

Mario Lemina, który przed przyjazdem na Wyspy Brytyjskie grał w Juventusie, w kampanii oznaczonej numerkiem 2018/2019 wystąpił w 23 meczach (gol i asysta), a łącznie w barwach „Świętych” uzbierał 52 mecze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy