Oficjalnie: Markić w Zawiszy

Oficjalnie: Markić w Zawiszy
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Toni Markić to nowy piłkarz Zawiszy Bydgoszcz.

Bydgoski zespół zakontraktował nowego zawodnika. To były kapitan młodzieżowych reprezentacji Bośni i Hercegowiny, Toni Markić. Środkowy obrońca ostatnio występował w fińskim KuPS.

25-latek to wychowanek NK Zagrzeb, występował też w kilku zespołach bośniackiej ekstraklasy. Z Zawiszą podpisał umowę, która będzie obowiązywać przez 2,5 roku. W nowym klubie będzie występował z numerem 5 na koszulce.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy