Oficjalnie: Marković w CSKA Sofia

Oficjalnie: Marković w CSKA Sofia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CSKA Sofia

Ivan Marković został nowym zawodnikiem CSKA Sofia.

Serb w rundzie jesiennej znajdował się w szerokiej kadrze Korony Kielce, ale wystąpił zaledwie w trzech oficjalnych spotkaniach zespołu.

Młody napastnik podpisał z CSKA Sofia 2,5-letni kontrakt. Jego nowy zespół w obecnie trwających rozgrywkach zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli ze sporą stratą punktową do liderującego, aktualnego mistrza kraju - PFK Ludogorec Rozgrad.

Warto również wspomnieć, że Vanja Marković, brat Ivan wciąż jest zawodnikiem "Żółto-Czerwonych", których jest podstawowym zawodnikiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy