Oficjalnie: Mascara dołączy do Al-Nasr

Oficjalnie: Mascara dołączy do Al-Nasr
Redakcja
Redakcja
Źródło: Al-Nasr SC

Były zawodnik drużyn takich jak Napoli czy Catania, Giuseppe Mascara, dołączy do saudyjskiej drużyny Al-Nasr. Włoch zwiąże się z tym klubem na okres jednego roku.

32-letni napastnik stawił się w Dubaju już w tym tygodniu, aby dziś (tj. sobota 23.06.) przejść ostateczne testy medyczne.

- Wciąż prowadzimy z nim ostatnie rozmowy, ale zjawił się on tu już, aby przejść testy medyczne i dołączyć do naszej drużyny - powiedział Abdullah Al Bannai, członek zarządu Al-Nasr.

Mascara pojawił się na celowniku saudyjskiego klubu po tym jak inny Włoch, Luca Toni, poprosił o odejście z tej drużyny. Z Al-Nasr łączony był również inny napastnik, a mianowicie Fabrizio Miccoli. Zarząd Al-Nasr postanowił postawić jednak na Mascarę.

Umowa Mascary będzie obowiązywała przez najbliższy sezon i ma zawierać możliwość przedłużenia kontraktu o kolejny rok.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy