Oficjalnie: Matavž w Rosji

Oficjalnie: Matavž w Rosji fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PSV Eindhoven

Tim Matavž zmienia barwy klubowe. Z PSV Eindhoven przeprowadza się do Rubinu Kazań.

Według nieoficjalnych informacji kwota transakcji zamknie się w ośmiu milionach euro.
 
- Pomimo tego, że Cocu [trener PSV Phillip Cocu- przyp. red.] wolałby raczej transfer latem, to ma przekonanie, że PSV posiada odpowiednich napastników: Luciano Narsingha, Bryana Ruiza, Jürgena Locadię, Memphisa Depaya, Floriana Jozefzoona i Zakarię Bakkaliego, aby pozwolić na przeprowadzenie transakcji - powiedział Marcel Brands, dyrektor techniczny klubu Eredivisie.
 
Rubin mocno potrzebował napastnika po odejściu do Zenitu Wenezuelczyka Salomóna Rondóna.
 
25-letni Słoweniec Matavž do Holandii trafił w 2007 roku z Goricy. Najpierw grał dla Groningen i Emmen, aby w 2011 roku przenieść się do PSV. Jest reprezentantem swojego państwa, dla którego wystąpił w 27 meczach, strzelił dziesięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy