Oficjalnie: Maynard w MK Dons

Oficjalnie: Maynard w MK Dons
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Milton Keynes Dons Football Club

Nicky Maynard został nowym piłkarzem MK Dons.

Sztab szkoleniowy MK Dons postanowił skorzystać z okazji i zapewnił sobie usługi Nicky’ego Maynarda na zasadzie wolnego transferu, gdyż wraz z początkiem lipca zakończyła się  jego umowa z Cardiff City. Z nowym zespołem związał się do końca bieżącego sezonu.

Na swoim koncie ma występy w Crewe Alexandra, Bristol City, West Hamie United czy też Wigan Athletic. Może pochwalić się 54 golami zdobytymi w 170 meczach w Championship. Na boiskach najwyższej angielskiej klasy rozgrywkowej pojawił się do tej pory zaledwie ośmiokrotnie.

Maynard będzie nosił koszulkę z numerem „28”. Jeśli działacze klubu zdążą załatwić formalności związane z otrzymaniem pozwolenia na pracę na Wyspach Brytyjskich, napastnik będzie mógł zadebiutować w nowych barwach już dzisiaj w spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej przeciwko Southampton. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy