Oficjalnie: Mazuch w Sparcie

Oficjalnie: Mazuch w Sparcie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sparta Praga

Ondřej Mazuch zostanie piłkarzem Sparty.

Reprezentant Czech wraca po ośmiu latach do swojej ojczyzny, odkąd to zamienił Brno na Fiorentinę. Wyjazd do Włoch okazał się fatalną decyzją, aczkolwiek późniejszy pobyt w Anderlechcie 26-latek powinien zaliczyć do udanych. Ostatnie trzy sezony defensor spędził w Dnipro, z którym zaszedł do finału ubiegłorocznej edycji Ligi Europy.

Mazuch od lipca pozostawał bez klubu, wówczas rozstał się z Ukraińcami, którzy w przeszłości zapłacili za niego trzy miliony euro. Ze względów zdrowotnych - głównie konieczności operacji kolana - dopiero teraz znalazł z pracodawcę. Negocjacje ze Spartą odbywały się jeszcze w październiku.

Rosły obrońca podpisał 4,5-letni kontrakt i otrzymał koszulkę z numerem "2". 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy