OFICJALNIE: „Mentalnie nieprzygotowany” Kiełb odmówił gry. Odchodzi z Korony?!

OFICJALNIE: „Mentalnie nieprzygotowany” Kiełb odmówił gry. Odchodzi z Korony?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce wystosowała dość nietypowy komunikat w sprawie sytuacji transferowej Jacka Kiełba. Piłkarz nie zagra w dzisiejszym ligowym meczu przeciwko Górnikowi Zabrze.

„Zawodnik po wczorajszym treningu przekazał trenerowi Gino Lettieriemu, że jest mentalnie nieprzygotowany do gry w najbliższym meczu i poprosił o niewystawianie go do składu. Również wczoraj w godzinach popołudniowych menadżer Jacka Kiełba poinformował telefonicznie Zarząd Korona S.A., że nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z Koroną Kielce na przedstawionych warunkach.” - czytamy w nim.

Tym samym 30-letni Kiełb szykuje się do odejścia z Korony. Jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca i wszystko wskazuje, że nie zostanie przedłużona, mimo deklaracji o chęci pozostania. Jak wczoraj sam tłumaczył, roczna umowa go nie satysfakcjonuje, bo ze względu na rodzinę chce stabilizacji, czyli kontraktu przynajmniej dwuletniego. 

W trwającym sezonie Ekstraklasy Kiełb w 23 meczach strzelił sześć bramek i zaliczył trzy asysty.

Doświadczony skrzydłowy ma znajdować się w kręgu zainteresowań między innymi Niecieczy i Wisły Płock.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy