OFICJALNIE: Miał być hit z udziałem Edena, jest transfer Kyliana Hazarda

OFICJALNIE: Miał być hit z udziałem Edena, jest transfer Kyliana Hazarda
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cercle Brugge

Kylian Hazard zmienił klubowe barwy.

23-letni belgijski skrzydłowy przeniósł się z Chelsea do Cercle Brugge. Rodzimy klub wypożyczył go na sezon 2018/2019.

Hazard graczem „The Blues” został w zeszłym roku, przenosząc się do Londynu z Újpestu. Od tamtej pory rozegrał 12 spotkań w zespole Chelsea do lat 23, strzelając w nich dwa gole. Belg nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole angielskiego klubu. W ojczyźnie ma on wrócić do regularnych występów na poziomie seniorskim.

- Gorąco witamy Kyliana w klubie. Jesteśmy przekonani, że to dla niego najlepsze miejsce do kontynuowania kariery na najwyższym szczeblu - powiedział po potwierdzeniu transferu dyrektor sportowy belgijskiego zespołu, François Vitali.

Ekipa z Brugii niedawno wróciła do belgijskiej ekstraklasy. Po pięciu spotkaniach nowego sezonu zajmuje ósme miejsce w tabeli.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy