Oficjalnie: Michniewicz zwolniony

Oficjalnie: Michniewicz zwolniony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Bruk-Bet Termalica

Czesław Michniewicz nie jest już trenerem Bruk-Betu Termaliki.

Klub z Niecieczy ogłosił za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że rozwiązano umowę ze szkoleniowcem, bez podania przyczyny. Najprawdopodobniej decyzja ta motywowana jest słabymi wynikami osiąganymi przez zespół w drugiej części sezonu.

Termalica w 2017 roku nie wygrała jeszcze spotkania o punkty. W sześciu kolejkach po przerwie w rozgrywkach Ekstraklasy zdobyła trzy punkty, notując trzy remisy i trzy porażki. Mimo to drużyna dalej utrzymuje się w górnej części tabeli, zapewniającej grę w grupie mistrzowskiej.

Michniewicz pracował w klubie od czerwca zeszłego roku, obejmując tę posadę po zwolnieniu z Pogoni. Póki co nie wiadomo, kto zostanie jego następcą i poprowadzi zespół w następnych meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy