Oficjalnie: Miku w Rayo

Oficjalnie: Miku w Rayo
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Rayo Vallecano

Nicolás Ladislao Fedor Flores, czyli po prostu Miku, związał się z Rayo Vallecano.

- Za pół roku gram w Copa America. Jestem ważnym elementem kadry narodowej Wenezueli i szukałem czegoś bardziej konkurencyjnego, z lepszym tempem - powiedział zawodnik po przeprowadzce z katarskiego Al-Gharafa.

29-letni napastnik przez prawie całą karierę związany był z hiszpańskimi klubami, ostatnio w latach 2010-2013 grał dla Getafe, z którego najpierw odszedł na wypożyczenie do Celtiku, a potem definitywnie do Kataru.

W reprezentacji Wenezueli wystąpił w 48 spotkaniach i strzelił dziesięć bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy